Hotel dla psów

Zapraszamy do Naszego Hotelu dla Psów – Raj dla Twojego Pupila!

 

Nie zawsze jesteśmy w stanie, czy nawet mamy chęci zabierać psa ze sobą w podróż. Ilekroć potrzebujecie zostawić swojego czworonoga pod czyjąś opieką nasz hotel dla psów jest na to rozwiązaniem! Oferujemy bezpieczne zakwaterowanie pod opieką doświadczonych osób, które zapewnią waszemu psu warunki pozwalające mu cieszyć się czasem z dala od domu.

 

Gwarantujemy dobrą opiekę: Waszym psem będą zajmować się doświadczeni instruktorzy tresury i behawioryści psów, którzy wiedzą jak się zachować i zapewnić mu potrzebną opiekę.

Zapewniamy domowe warunki: Zapewniamy psiakom miejsce w naszych własnych domach, w towarzystwie naszym i naszych psów. Stają się na czas ich pobytu normalnymi uczestnikami domowego życia, tak samo jak we własnym domu.

Socjalizujemy i bawimy: Dbamy o to, aby psy oddane pod naszą opiekę mogły funkcjonować w zdrowy i aktywny sposób, zapewniamy im rozrywkę, spacery i interakcje z otoczeniem, które są im potrzebne do dobrego samopoczucia.

Dostosowujemy się do potrzeb: Przedyskutujemy wszelkie wymagania, które wasz pupil może mieć – specjalistyczna karma, choroby, konieczność podawania leków – możesz być pewien, że jak najlepiej postaramy się zadbać o te
warunki.

Dbamy o bezpieczeństwo: Tak jak nasze własne psy nasi hotelowi goście żyją pod naszym czujnym okiem, w domach przyzwyczajonych i dostosowanych do funkcjonowania w psim towarzystwie. Dbamy o to, aby żadnemu domownikowi, czy to staremu czy nowemu, nic się nie stało.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc! Każdy pupil będzie dla nas naszym VIP (Very Important Paws)!

Zobacz nasz cennik usług.

 

Otwórz Chat
1
Hauuu Hauuu ! Potrzebujesz pomocy ?
Scan the code
Dzień Dobry 👋
Jak możemy Ci pomóc ?