Katarzyna Harmata
Instruktorka szkolenia psów i behawiorystka zwierzęca, specjalizuje się w terapii zachowań lękowych i stresu u psów. Autorka książki Know Hau Radość na czterech łapach oraz wielu artykułów o tematyce zwierzęcej. Absolwentka Zootechniki na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zawodową pracą z psami zajmuje się od 2002 roku. Założycielka Akademii Dobrych Manier BIAŁY PIES. Swą wiedzę czerpie z licznych seminariów, obozów szkoleniowych, warsztatów i sympozjów w kraju i za granicą. Od wielu lat związana jest z przytuliskiem w Sandomierzu oraz Fundacją Serce dla Pupila w Michałowicach. od 2012 roku szkoli nie tylko właścicieli, ale także specjalistów w dziedzinie szkolenia psów i terapii behawioralnej. W lutym 2020 roku pożegnała Lunę – Białego Owczarka Szwajcarskiego, doskonałego psa tropiącego, który na koncie miał odnalezienie 4-letniej dziewczynki i wskazanie miejsca samobójstwa oraz odnalezienie wielu zaginionych psów i kotów. W domu ma także Iwonkę (Yve) 10-letnią emerytowaną suczkę Border Collie szkoloną do ratownictwa, Zen(k)a, 4-letniego samca Border Collie z certyfikacją Państwowej Straży Pożarnej o specjalności terenowej i w treningu gruzowiskowym, który jest także certyfikowanym psem terapeutycznym i jako pierwszy pies w Europie i jedyny w Polsce pracuje na Lotnisku w Balicach (pies wsparcia emocjonalnego dla pasażerów), Larę, 1,5-roczną sukę Border Collie w treningu ratowniczym i obedience oraz Ciri, szczeniaka Owczarka Szetlandzkiego, z którym pracuje jej córka. Prowadzi Grupę Poszukiwawczo-Ratowniczą SAR Kraków. Od niemalże 10 lat związana jest z Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie, prowadząc zajęcia z zakresu Kynologii, Etologii oraz Behawioru Psa i Kota. Częsta bywalczyni audycji radiowych i specjalistka wypowiadająca się w TV. Od lat zasiada w jury na Marszu Jamników i bierze udział w wielu krakowskich eventach. Prywatnie mama Zosi i Ignasia (zapalonego terrarysty), żona Jarka, opiekunka 4 psów, 2 kotów, kucyka, i stadka sympatycznych kurczaków.
Paulina Rumianowski
Instruktorka szkolenia psów, specjalizująca się w Obedience. Absolwentka Zootechniki Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, specjalność – żywienie zwierząt. Pracuje z psami od 10 lat, najpierw jako wolontariusz w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie, a następnie Instruktor Szkolenia Psów, w tym instruktor szkolenia Obedience. Z Białym Psem związana jest od sześciu lat. Jej pasją jest żywienie psów (w szczególności dieta BARF) oraz posłuszeństwo sportowe. Swą wiedzę i pasję rozwija poprzez warsztaty, szkolenia oraz liczne seminaria i treningi. Opiekunka 3-letniej suczki owczarka belgijskiego Furii (OB-1), z którą stawała na pierwszych miejscach zawodów Obedience, rozrywkowo trenują IGP. W domu ma także dwa adoptowane psy; 9-letniego sznaucera miniaturowego Tipi oraz 13-letnią cavalier king charles spaniel Pelagię. Czasem niespodziewanie weźmie psa lub kota, jako „dom tymczasowy”.

Bartosz Giżycki
Od 2017 roku związany z Akademią Dobrych Manier BIAŁY PIES, w której zdał egzamin instruktorski. Od tamtego czasu stale pogłębia swoją wiedzę na temat behawioru i szkolenia psów, uczestnicząc w konferencjach, seminariach i warsztatach polskich oraz zagranicznych autorytetów. Wielki miłośnik dogfrisbee, które czynnie uprawia bez kompleksów ze swoim psem rasy mieszanej twierdząc pół żartem pół serio, że mentalnie Pedro to Border Collie. Prywatnie kochający mąż i tata z nastoletnim stażem w tej dziedzinie.

Natalia Gdowska
Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, na kierunku Zootechnika. Instruktorka Szkolenia Psów, licencjonowany Zoopsycholog/Behawiorysta. Swoją pasję pielęgnuje już od co najmniej 7 lat. Z Białym Psem związana jest od 3 lat. Oprócz wielu kursów i seminariów, najlepszą nauczycielką okazała się być jej suczka Beta, którą w wieku 7 lat adoptowała z małej wioski do Krakowa. Przepracowanie ogromu problemów behawioralnych pokazało jej, że nie ma rzeczy niemożliwych i tą myślą kieruje się w pracy z psami. Prywatnie opiekunka 2 adoptowanych psów- owczarka australijskiego Enzo oraz suczki – Bety. Na co dzień mieszka w Brzesku i edukuje tamtejsze czterołapy. Swoją pracę wykonuje z ogromną pasją i zamiłowaniem do czworonożnych pacjentów. Zwraca uwagę na psie potrzeby i konieczność ich spełnienia. Jej życiową misją jest edukowanie opiekunów i poprawianie jakości życia psów w ludzkich rodzinach.

dr Weronika Penar
Kocia Behawiorystka, która swoją pracę doktorską poświęciła zdolnościom poznawczym i komunikacji wokalnej kotów rasowych. Z Białym Psem związana od 4 lat, pomagając… kotom. Do spraw kocio-ludzkich zawsze podchodzi merytorycznie, zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi. Bo sama jest też kocim naukowcem, a swoje wyniki badań przedstawiała na wielu międzynarodowych konferencjach. Cały czas powiększa swoją wiedzę jako uczestniczka wielu seminariów, kursów i konferencji – zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Śmieje się z siebie, że nic co kocie nie jest jej obce.